sobota, 9 października 2010

Wyroznienia

Szuflada to fantastyczny blog wyzwaniowy. W miarę możliwości podejmuje się wykonania prac na kolejne wyzwania. Niedawno prezentowałam zdjęcia nagrody, jaka wykonałam specjalnie do jednego z szufladowych wyzwań. Zwyciężyła w nim Antica, a nagroda jest już w jej posiadaniu. Z prezentacja poniższego wyróżnienia czekałam właśnie na ten moment. Otrzymałam go od Peninii - założycielki "Szuflady" Dziękuje bardzo serdecznie:)


Ostatnio otrzymałam również wyróżnienia od Marty i Malowanego Imbryczka . Jest to wyróżnienie Happy 101. To zabawa w której obdarowany wyróżnieniem opisuje co sprawia ze czuje się szczęśliwy.
Przede wszystkim bardzo dziękuję Dziewczynom za to piękne wyróżnienie i tradycyjnie "odbijam piłeczkę " w ich stronę:)
Dalszych nominacji jednak nie będę wskazywać. Wiele  blogerek ich nie lubi, a ja obiecuje zamieścić szczere komentarze  pod postami blogów z listy moich ulubionych:)
Bardzo chętnie napisze co sprawia że jestem szczęśliwa...
Wyróżnienie to skłoniło mnie do przemyśleń na temat szczęścia. Okazało się że szczęście może przynieść nawet drobna rzecz. Uśmiech mojego dziecka, miły SMS od Męża, rozmowa telefoniczna z mama. Życie składa się właśnie z takich krótkich chwil, którymi należy się cieszyć!

1 komentarz:

  1. Kochana slicznie jeszcze raz dziękujemy za nagrodę do naszej Szufladowej zabawy.Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...